Autorka


Nigdy szczególnie nie interesowało mnie czytanie książek, jednak pewnego dnia sięgnęłam po jedną część powieści, którą kupiła mi mama. Wtedy też zagłębiłam się w świat książek. Po skończeniu jednej, czytałam kolejną, kolejną i tak zostało.
Na dzień dzisiejszy nie potrafię żyć bez czytania. Nie umiem przez długi czas nie zagłębiać się w jakąkolwiek powieść, zdaję się to być niemal niewykonalne. Książka stała się moim ekwipunkiem w drodze przez życie. Kiedy chcę zrobić sobie chwilowy postój lub zatrzymać się przez kilka sekund, zaczynam czytanie. Strona po stronie do końca powieści, by następnie poczuć ogromne ukłucie w sercu z powodu przywiązania się do konkretnych bohaterów, niekoniecznie wszystkich. Wtedy też zamykam książkę i idę dalej przez swoje życie, by sama pod koniec zakończyła ostatni rozdział swojej podróży.
Stąd też się wzięła nazwa bloga - Z książką przez świat

Niech was nie zmyli tommy w mojej nazwie, moje imię w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z tym. Jestem Maja jak ta pszczółka i podobnie jak ona - bardzo ciekawska. Mam wielką potrzebę dowiadywania się dokładniej, co i jak. Jeśli usłyszę jakieś stwierdzenie czy cokolwiek, muszę koniecznie to sprawdzić.
Od tego prawdopodobnie wzięło się moje zainteresowanie starożytnymi mitologiami, które powolutku sobie poznaję. 
Prócz zainteresowaniem książkami i historią, uwielbiam pisać opowiadania. Dla siebie, w szkole, do szuflady. Cały czas się uczę się tego, jednak myślę, że jako tako mnie to wychodzi.
Oczywiście, jak każda inna nastolatka jestem uzależniona od muzyki. Słucham wszystkiego, co mnie się spodoba lub swoich ulubionych wykonawców. Oczywiście uwielbiam też seriale, na które niestety nie mam zbyt wiele czasu. 
Musiałam dodać tutaj trochę gifów!1 komentarz:

  1. Napisz trochę o sobie. Cała moja klasa śledzi twój blog.Jestem twoją fanką . <3

    OdpowiedzUsuń